Úvodní strana >

O firmě

Společnost IS STAR s.r.o. provozuje Středisko dýchací techniky

Společnost IS STAR s.r.o. provozuje Středisko dýchací techniky v areálu Chempark Záluží u Litvínova, který je součástí společenství ORLEN Unipetrol, a.s. Najdete nás ve stavbě č.2826.

Zajišťujeme zde veškeré služby v oblasti dýchací techniky, jak pro místní jednotku hasičského záchranného sboru podniku, tak i pro údržbářské a záchranné práce zaměstnanců ORLEN Unipetrolu RPA,  s.r.o. či externích firem.

Provozujeme výdejnu dýchacích přístrojů s nepřetržitou provozní dobou, provádíme pravidelné školení pro uživatele dýchacích přístrojů včetně praktického výcviku v našem výcvikovém polygonu, máme půjčovnu osobních detektorů plynů a mnoho dalších činností.

Firma IS STAR s.r.o. je autorizovaným obchodním a servisním zastoupením významných světových výrobců OOPP -  společností MSA Safety a Ansell.  Provádíme prodej a servis dýchacích přístrojů, ochranných oděvů, detektorů plynů a osobních ochranných pracovních prostředků. Mezi naše významné zákazníky patří hasičské záchranné sbory ČR, hasičské záchranné sbory podniků, jednotky sborů dobrovolných hasičů obcí, Policie ČR, Armáda ČR a mnoho firem působících zejména v chemickém, strojírenském a energetickém průmyslu.

 

Montáže a opravy plynových zařízení Periodické zkoušky nádob na plyny Revize a zkoušky plynových zařízení Revize a zkoušky tlakových zařízení lnění tlakových nádob na plyny
Oprávnění 1 Oprávnění 2 Oprávnění 3 Oprávnění 4 Oprávnění 5

Aktuality

28.1.2021 -  AKCE - postroj MSA V-Form - 490,- CZK bez DPH / ks - 

Celotělový zachycovací postroj V-Form za bezkonkurenční cenu

24.11.2020 -  !!! AKCE !!! - 

Nejúčinější ochrana dýchacích cest před viry

18.3.2020 -  AlphaTec - 

VĚTŠÍ JEDNODUCHOST ZNAMENÁ  CHYTŘEJŠÍ ŘEŠENÍ. CHYTŘEJŠÍ ŘEŠENÍ ZAJISTÍ VĚTŠÍ BEZPEČNOST.

Areál Unipetrol RPA s.r.o
Stavba 2826, DS 18
Záluží - Litvínov 1
PSČ 436 70
+420 734 837 032
+420 603 148 077
infosdt@isstar.cz

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x